Sernik skyr na herbatnikach

Sernik skyr na herbatnikach

Sernik skyr na herbatnikach

Fit skyrnik pieczony W trosce o tych co bacznie zwracają uwagę na to co jedzą, dziś kremowy sernik skyr na herbatnikach bezcukrowych. Skyrnik, bo tak się nazywa ciasto z gęstego naturalnego jogurtu wywodzącego się z Islandii, ma dwa razy więcej białka niż tradycyjny jogurt naturalny. Takie lekkie ciasto ze spodem lub bez znakomicie się sprawdzi na ciężkim świątecznym stole. Możesz zjeść skyrnik i śmiało poprosić o dokładkę. Dużo białka, mało cukru jeszcze mniej tłuszczu. Na Blogu Dieta Moja Pasja jest już c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sernik, fit, ciasto

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.