Ogórki w curry ze skórką

Ogórki w curry ze skórką

Ogórki w curry ze skórką

Ogórki w curry bez obierania Curry ogórki w słodko kwaśnej zalewie ze skórką bez obierania. Jak przygotować ogórki w curry? Lato to pora na przetwory, te słodkie i te słone. Dżem, powidła, sałatki, kapusta czyli rodzinne zapasy na zimę. Ogórki z kurkumą i curry to jeden z hitów ostatnich lat. Kiedyś ogórki Babci, Mamy to tylko te kiszone czy korniszony. Dziś przepisów na ogórki mamy mnóstwo. Jak zrobić ogórki kanapkowe w zalewie curry? Czy ogórki curry trzeba pasteryzować? Pasteryzacja to proces konserwacji i ja... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, ogórki w curry, przetwory, sałatka, sałatki, kapustą, kapusta kiszona

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.