Mini pączki serowe

Mini pączki serowe

Mini pączki serowe

Mini pączki serowe w 15 minut Dzisiaj szybki przewodnik jak zrobić pyszne mini pączki serowe? Małe pączki serowe w odróżnieniu do dużych pączków są bez wyrabiania i bez wyrastania. Mini pączki mięciutkie, szybkie i smaczne. Jak zrobić pyszne pączki serowe, jaki ser do mini pączków? Są przepisy na mini pączki serowe w 5 minut to błąd. Prawdą jest, że w 5 minut można przygotować ciasto na mini pączki i może nagrzać tłuszcz. Każdy ma prawo tak napisać, jednak aby być wiarygodnym i zrobić serowe mini pączki, po... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pączki, ciasto, ciasteczka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.