Kurczak po koreańsku

Kurczak po koreańsku

Kurczak po koreańsku

Kurczak po koreańsku z pikantnym sosem   Jak zrobić kurczaka po koreańsku? Chrupiące kawałki kurczaka ze słodko pikantnym sosem. Co to jest kurczak po koreańsku? Soczyste mięso z udek kurczaka, piersi lub skrzydełka w panierce z mąki ziemniaczanej, podawane z sosem lub w sosie. Pierś z kurczaka po koreańsku czy mięso z udek? Dakgangjeong to smażony w głębokim tłuszczu kurczak podawany z sosem. Koreańczycy najczęściej sięgają po mięso z udek lub skrzydełka. Pierś z kurczaka po koreańsku jest jednak najpopularnie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, pierś z kurczaka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.