Muffinki z płatkami owsianymi, syropem z agawy i bakaliami

Muffinki z płatkami owsianymi, syropem z agawy i bakaliami

Muffinki z płatkami owsianymi, syropem z agawy i bakaliami

Muffinki z płatkami owsianymi, syropem z agawy i bakaliami to doskonała propozycja na smaczne, zdrowe oraz pożywne babeczki, które posmakują małym oraz dużym miłośnikom takich pyszności. Muffinki są naprawdę rewelacyjne i u mnie zawsze błyskawicznie znikają w wersji solo, ale możecie je podawać z twarożkiem jako przekąska. Polecam! Ps. Zerknijcie też na troszkę inny przepis na Muffinki z płatkami owsianymi, miodem i miechunką peruwiańską - klik . Muffinki z płatkami owsianymi, syropem z agawy i bakaliami - sk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Di gotuje

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.