Sałatka z buraków, fety i rukoli

Sałatka z buraków, fety i rukoli

Sałatka z buraków, fety i rukoli

Przepis na : sałatka

Prosta, pyszna sałatka, od jakiegoś czasu hit imprez domowych, czyli sałatka z pieczonych buraków. Córka zrobiła ją dlatego, że w domu jest sos turecki z granatów, który świetnie do niej pasuje i ją cudnie smakowo uzupełnia. W ogóle jeśli możecie go gdzieś dostać to polecam, bo jest przepyszny do wielu sałatkowych kompozycji. Co do buraków to możecie je upiec jak ja lub ugotować albo jeśli brak wam czasu kupić gotowane gotowe, bo już takie w sklepach tez można dostać. Czytaj więcej » ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.