Małpi chlebek z bananami (monkey bread)

Małpi chlebek z bananami (monkey bread)

Małpi chlebek z bananami (monkey bread)

Przepis na : deser

Odkąd pierwszy raz zrobiłam ten chlebek stał się obowiązkowym elementem na każdej imprezie czy spotkaniu. Słodki, a nawet bardzo słodki wypiek został tym razem wzbogacony przez dodanie bananów. Wyszedł małpi chlebek z bananami. Monkey bread, bo pod taką nazwą jest znany na całym świecie, rozpowszechniony przez kuchnię amerykańską, mimo że jego pochodzenie jest węgierskie. Historię małpiego chlebka opisałam w tym poście , tam też znajduje się wersja podstawowa. Zapraszam szczególnie wielbicieli bardzo słodkich... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.