Nocna aktualizacja i zmiany w serwisie

W ostatnim czasie pojawiało się bardzo mało aktualizacji na serwisie, były małe zmiany w działaniu już istniejących funkcji, które miały na celu trafniejsze wyszukiwanie przepisów. Niestety w bazie danych jest jeszcze wiele zapytań, które można przejąć tzn. nie zawierają przepisów. Ale wróćmy do nocnych zmian...

W nocy około godziny 3.00 gdy ruch był znikomy, przeprowadziliśmy aktualizacje całego serwisu. Dodaliśmy wg. nas wiele. Jedną z od razu widocznych zmian jest inny wygląd strony, jeszcze będziemy z tym eksperymentować, może poszukamy innego zestawu kolorów, pomyślimy nad tym.

Drugą widoczną rzeczą jest responsywność strona od aktualizacji inaczej się zachowuje na różnych wielkościach ekranu. W przypadku dużych monitorów komputerowych strona będzie bardzo szeroka tak, aby najlepiej wykorzystać przestrzeń, w przypadku korzystania ze smartfonów, małych tabletów strona zmniejszy swoje wykorzystanie przestrzeni do minimum.

Zeszyty do przepisów

Zeszyty mają na celu umożliwić wam grupowanie przepisów wartych uwagi. Możecie dodać ich dowolną ilość i nazwać je jak tylko chcecie, panel od zarządzania zeszytami znajduje się tutaj. Aby skorzystać z zeszytów trzeba posiadać konto oraz być zalogowanym. Formularz dodania przepisu do zeszytu znajduje się po prawej stronie na podstronie z przepisem.

Możecie tworzyć zeszyty zamknięte w celu stworzenia listy przepisów które chcielibyście dodać na swoim blogu, ale nie chcecie od razu o tym wszystkich informować, takie zeszyty nie będą dostępne dla nikogo poza wami.

Forum kulinarne

Forum kulinarne znajdziesz na nawigacji pod górną belką obok kontaktu. Dodaliśmy kilka działów które mogą się przydać, jeśli chcecie mieć dodatkowy dział możecie w każdej chwili nas o tym poinformować, a dodamy go.

Jak działa forum?

Rozpisze to na przykładzie działu Przywitaj się z resztą!, na który wchodzimy klikając ze strony głównej forum na jego nazwę. Na dole pod tematami znajduje się formularz przez który możecie zadać pytanie, poruszyć jakiś temat itd. Oba pola są wymagane.

W celu dodania swojej odpowiedzi wystarczy wypełnić jedno pole w formularzu odpowiedzi na temacie. Np. Witam wszystkich! pod wszystkimi postami znajduje się formularz dodawania odpowiedzi, po jego wypełnieniu wasz post od razu pojawi się w temacie.

Na forum macie możliwość stosowania formatowania BBCode w celu lepszej prezentacji waszej wypowiedzi.

Dodatkową funkcją forum jest możliwość oznaczania najlepszej odpowiedzi w temacie. Jeśli jakaś odpowiedź wyczerpała w całości temat możecie jako twórca tematu oznaczyć ją jako najlepszą, zostanie ona oznaczona i podkreślona.

Dodaj komentarz