Dzień dobry, na talerzu nie musi być nudno i dziś Wam pokażę jak możemy zabarwić naturalnie ryż do sushi :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldDzień dobry, na talerzu nie musi być nudno i dziś Wam pokażę jak możemy zabarwić naturalnie ryż do sushi :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldGRILLOWANE RYBNE TACOS to niebanalna propozycja dla miłośników wyjątkowych smaków.... Artykuł Grillowane rybne tacos pochodzi z serwisu CookMagazine .
COOKMAGAZINEDorsz skrei czyli Złoto Lofotów, zagościł na moim stole. Gość specjalny, gdyż dostępny jest tylko od stycznia do kwietnia, a połowy są ściśle monitorowane. Od czasów
Na moim stolePasta z tuńczyka jest bardzo prosta w wykonaniu, często ją robię. Jest idealna na małe karnawałowe, imprezowe przekąski :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldPasta z tuńczyka jest bardzo prosta w wykonaniu, często ją robię. Jest idealna na małe karnawałowe, imprezowe przekąski :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldProsta i szybka w wykonaniu rolada szpinakowa z łososiem. Do przepisu wykorzystujemy szpinak mrożony, a do serka można dołożyć trochę tartego chrzanu, żeby podkręcić smak rolady
CookYourselfŚledzie te, w zeszłoroczne święta, zrobiły furorę na naszym stole. Dlatego też, nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było w tym roku. Korzenna zalewa, świeży koperek
CookYourselfŚwiąteczny łosoś w pomarańczach, z serem żółtym Maasdamer Hochland na pierzynce z pure z brokuła czyż nie brzmi pysznie i zdrowo ? :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldŚwiąteczny łosoś w pomarańczach, z serem żółtym Maasdamer Hochland na pierzynce z pure z brokuła czyż nie brzmi pysznie i zdrowo ? :) Czytaj więcej »
Ana Mari's worldPyszny pomysł na karpia, podanego zupełnie inaczej - w formie rolady w plastrach na chrupiącej grzaneczce. Zaskoczcie swoich gości na wigilię lub pierwszy dzień świąt. Jest to
Swojskie jedzonkoPyszna rybka w zalewie galaretkowej z octem , przekładana smażoną cebulką .Idealna przekąska na wigilijny stół, Można ją przygotować kilka dni wcześniej. Prosta i szybka do zrobienia
Swojskie jedzonkoBardzo dobry śledzik w sosie jogurtowo-musztardowym Prosta i szybka przekąska, którą można przygotować na wiele okazji, np. na Wigilię lub domową imprezę. Przekąski z
Kulinarny S.O.S.Ostatnio jestem wybitnie wybredna i na niewiele rzeczy do jedzenia mam ochotę. Dziś zamarzył mi się domowy, śniadaniowy fast - food. Czy da się? Owszem da się
Mango Papaja