Wegańskie mleczko do kawy.

Wegańskie mleczko do kawy.

Wegańskie mleczko do kawy.

Wegańskie mleczko do kawy. Zrezygnowanie z nabiału może być czasami trudne – zwłaszcza gdy od najmłodszych lat jesteśmy przyzwyczajeni do picia mleka krowiego. Chociaż rezygnacja z mleka krowiego jest opcją, nie musimy rezygnować z mleka całkowicie – możemy zastąpić nabiał mlekiem roślinnym. Kawa z dodatkiem takiego mleczka smakuje wybornie. Cieszmy się filiżanką kawy bez wyrzutów sumienia. Przygotowanie domowego mleczka jest łatwiejsze niż nam się wydaje. Mleko owsiane charakteryzuje się delikatnym smakiem o w... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowy Styl Joanny

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

Zdrowy Styl JoannyZdrowy Styl Joanny

Cześć. Jestem Joanna. Uwielbiam spędzać czas w kuchni i szykować zdrowe i smaczne posiłki dla mojej rodziny. Pragnę podzielić się z Tobą smacznymi i zdrowymi przepisami, które są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i oparte na naturalnych składnikach. Jestem zapalonym samoukiem, a moje inspiracje kulinarne często pochodzą z różnych miejsc.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, koktajle

Inne przepisy z Zdrowy Styl Joanny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.