Seler naciowy duszony na maśle

Seler naciowy duszony na maśle

Seler naciowy duszony na maśle

Seler naciowy duszony na maśle klarowanym z dodatkiem czosnku i chili to fajny pomysł na dodatek do obiadu. Chrupiący seler podany na ciepło pasuje do mięs duszonych, smażonych, pieczonych oraz potraw z ziemniaków. Możesz podać go także w wersji wege jako kompletne danie: z makaronem, kaszą pęczak lub ryżem. Seler naciowy duszony na maśle smakuje posypany parmezanem i posiekaną natką. Zapraszam po super chrupiący i aromatyczny seler naciowy z chili i natką. SKŁADNIKI: 1 pęczek selera naciowego 1 ząbek czosnku ½ c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.