Sałatka na grilla.

Sałatka na grilla.

Sałatka na grilla.

Przepis na : śniadanie

 Sałatka na grilla. Idealna sałatka do kiełbaski z grilla lub z ogniska. Sałatka na grilla. Fantastyczna, le też treściwa i lekka sałatka jako dodatek do kiełbasy z grilla lub z ogniska. Dodatek sera żółtego jest strzałem w dziesiątkę, gdyż pod wpływem gorącej kiełbasy ser się topi, a prażony słonecznik smakuje w tym wydaniu więcej niż wybornie. Sałatka jest banalnie prosta w przygotowaniu. Sałatka na grilla. Składniki na sałatkę na grilla: - mix sałat: rzymska, lodowa - rucola - rzodkiewka - ogórek świeży... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.