Pieczona papryka

Pieczona papryka

Pieczona papryka

Przepis na : śniadanie

 Pieczona papryka. Pieczona papryka jako włoskie antipasti. Pieczona papryka Pieczona papryka jest bardzo popularnym antipasti we Włoszech. Używana w bardzo dużych ilościach na Sycylii. Dodawana do wszystkiego i zjadana ot tak sobie. Pieczona/grillowana papryka bez skóry to przysłowiowe niebo w gębie. Najbardziej nudna i pozbawiona smaku papryka odzyska pamięć i zaskoczy nas niepowtarzalnym aromatem. Możemy dodać do niej czosnku, a oliwa z oliwek musi być najwyższej jakości. Już jeden malutki kosmyk grillowa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.