Grissini z ziołami i szynką parmeńską

Grissini z ziołami i szynką parmeńską

Grissini z ziołami i szynką parmeńską

  Z wszystkich włoskich dań na szczególną uwagę zasługują grissini- chlebowe paluszki   podawane są jako przystawka lub przekąska u nas najlepiej sprawdzają się na każdej imprezie. Są bardzo łatwe do zrobienia a jakże pyszne. Pasuje do nich praktycznie każdy dip lub smakowa aromatyczna oliwa i to z nią my lubimy najbardziej J   Ich fenomen tkwi w prostocie.  Miłego chrupania! Od razu Wam napiszę, zróbcie z podwójnej porcji bo znikają błyskawicznie. Wszystkie składniki kupicie w sklepie inter... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Wanilia i Kardamon

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.