domowa mikstura na grype ,przeziębienia

domowa mikstura na grype ,przeziębienia

domowa mikstura na grype ,przeziębienia

domowej roboty mikstura do zapobiegania objawów przezi ębienia i grypy , aby wzmocnić swój układ odpornościowy. Sk ładniki Pó ł szklanki świeżego startego imbiru Pó ł szklanki świeżego startego chrzanu Pó ł szkl. koper zielony pociety 1 ma ła cebula 1 g łówka czosnku Sok z jednej cytryny Skórka z jednej cytryny 1 łyżeczka lub więcej papryki ostrej 1 łyżka kurkumy,lub kawałek świeżej kurkumy -korzeń  kilka ga łązek świeżego rozmarynu ocet jab łkowy Surowy miód do smaku Wykonanie Do słoika włożyć posiekan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.