Przepis na krążki cebulowe w cieście piwnym

Przepis na krążki cebulowe w cieście piwnym

Przepis na krążki cebulowe w cieście piwnym

Przepis na krążki cebulowe to pomysł na smaczną przekąskę – na przykład na imprezę. Pysznie smakują zarówno jako samodzielna przekąska, ale również jako dodatek do sałatek, mięs i innych dań. Jak zrobić krążki cebulowe w cieście z piwem? Stworzenie krążków cebulowych rozpoczynamy od zrobienia gęstego ciasta naleśnikowego. W poniższym przepisie do ciasta dodałam piwo, które sprawia, że smak jest jeszcze lepszy. Kiedy ciasto mamy już gotowe, cebulę należy pokroić w krążki i posypać je solą i pieprzem. Goto... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Via Gusto

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.