Impreza integracyjna online – to brzmi pysznie

Impreza integracyjna online – to brzmi pysznie

W złotych czasach imprez integracyjnych firmy mogły budować zespoły i dobre relacje w firmie poprzez zajęcia na świeżym powietrzu, wycieczki, pikniki, warsztaty gotowania i imprezy z pokazami barmańskimi czy wykładami sommeliera. Była to świetna okazja, żeby lepiej się poznać, zabłysnąć przed kolegami i poczuć się docenionym przez pracodawcę. A także po prostu dobra zabawa w klubie czy na ciekawych warsztatach. Potem zaczęły się onlinowe imprezy integracyjne . We własnym domu, z własnym piwem, zabawa nie była ju...

Czytaj dalej na blogu Ugotowane pozamiatane

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.