Beza z kremem mascarpone i malinami

Beza z kremem mascarpone i malinami

Beza z kremem mascarpone i malinami

Przepis na : deser

Nigdy nie byłam fanką bezy. Za słodka, bez wyrazu, zwyczajnie nudna. Jednak moje preferencje się zmieniły, gdy pewnego dnia spróbowałam TEJ bezy, tej OBŁĘDNEJ, niesamowitej bezy, słodkiej, ale zrównoważonej przez krem i maliny. Twardej na zewnątrz, ale miękkiej w środku. Zwyczajnie niezwyczajnie IDEALNEJ. Nie spotkałam jeszcze osoby, której by nie posmakowała i która nie stałaby się fanką tego wypieku, dlatego dzielę się z Wami przepisem :) I czekam na opinie :) Składniki: Beza: szklanka białek 2 szklanki cukru... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste Of My Day

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...