Pita z kurczakiem, fetą i pomidorkami

Pita z kurczakiem, fetą i pomidorkami

Pita z kurczakiem, fetą i pomidorkami

Przepis na : obiad

Od czasu do czasu mamy ochotę na danie typu: hot dog , pizza , hamburger , kebab czy chlebki pita . Ich domowe wersje są przez nas bardzo lubiane i wyczekiwane i zawsze każdy zajada je z wielką przyjemnością. Jako, że dawno już nie było u nas chlebków pita, wybór padł właśnie na nie. Zrobiłam je w naszym ulubionym połączeniu – z kurczakiem, sałatą, pomidorkami, fetą i sosem majonezowo-koperkowym. Chyba nigdy się nam one nie znudzą. Zróbcie sobie takie u siebie. Jestem pewna, że nie pożałujecie 5-6 chl... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.