Paluchy z serem i sezamem

Paluchy z serem i sezamem

Drożdżowe zawijaski z tartym oscypkiem i sezamem. Niby nic, a zdecydowanie podbiły nasze podniebienia. Jeszcze lekko ciepłe okazały się bardzo fajnym dodatkiem do zimnego piwa Dlatego, jeśli szykujecie spotkanie ze znajomymi, rozważcie ich przygotowanie. Można podać je solo, lub z ulubionym sosem czy nawet ketchupem. Najlepsze zdecydowanie są na świeżo, po lekkim przestygnięciu lub takie jeszcze lekko ciepłe. Oscypek nie jest jakoś mocno wyczuwalny, aczkolwiek mogłam użyć go nieznacznie mniej niż podane w przep...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.