Sylwestrowe propozycje II

Sylwestrowe propozycje II

Sylwestrowe propozycje II

Sylwestra tuż, tuż. Przedstawiam Wam jeszcze jedna propozycję na Sylwestra, imprezę lub party :) Mam nadzieję , że małe podpowiedzi będą pomocne :) Polecam I zapraszam :     Przystawka z serów Sałatka z tortelloni z dipem bazyliowo-czosnkowym Sałatka warzywna II    Tapas I - przekąski I    Ekspresowe ciasteczka z owocami     Kulki marcepanowe     Kurczaczki pieczone, prawie jak z KFC  Tapas V - Antipast... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Smaki Edyty

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

SmakiEdytySmakiEdyty

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przekąska, przekąski, sałatki, sylwester, sałatka, impreza, ser, salatki warzywne, sałatka warzywna, salatka z serem, dipy, przystawki, ciasteczka, czosnkowy, dip czosnkowy, smaczna sałatka, smaczna sałatka, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, przekąski na sylwestra

Inne przepisy z Smaki Edyty

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.