SAŁATKA Z SZYNKI I JAJEK

SAŁATKA Z SZYNKI I JAJEK

SAŁATKA Z SZYNKI I JAJEK

    Nie ma to jak nie zdążyć wprowadzić przepisu i szukać go na blogu... 🙈  Sałatka, która zauroczyła nas swym smakiem jakiś czas temu. Po świętach miała być powtórka..., a tu przepisu brak.... Na szczęście się znalazł... By nie było powtórki w szukaniu, zamieszczam na gorąco 😃 Sałatka z szynki i jajek, to idealna wersja sałatki imprezowej. Przygotowuje się ją błyskawicznie i co najistotniejsze wszystkim smakuje 👌😋 Warto mieć zawsze  na półce w spiżarni puszkę ananasa i groszku, reszta składnik... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczne Zdrowe

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.