SAŁATKA WARSTWOWA GYROS

SAŁATKA WARSTWOWA GYROS

SAŁATKA WARSTWOWA GYROS

   Aż się sama dziwię, że dotychczas nie przygotowywałam, ba nawet nigdy nie jadłam sałatki gyros 🙈 Natknęłam się gdzieś na przepis, który nie do końca mnie przekonywał, ale szperając dalej, znalazłam ten oto przepis . Połączenia smaków, w tym dodatek sosu na bazie czosnku, to było to, co przemówiło do mnie najbardziej. I nie pomyliłam się, ta sałatka jest bajeczna, a dodatek sosu czosnkowego, to taka wisienka na torcie...😋😋 Oj będzie u nas częstym gościem, następnym razem zmniejszę tylko ilość mięsa, ja... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczne Zdrowe

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.