Sylwestrowy wieczór. Co podać do zjedzenia na prywatce?

Sylwestrowy wieczór. Co podać do zjedzenia na prywatce?

Sylwestrowy wieczór. Co podać do zjedzenia na prywatce?

Wszyscy Normal 0 21 myślą o Świętach , a ja wybiegam myślami już nieco dalej. Świąteczne menu mam dobrze zaplanowane, ale muszę też pomyśleć o sylwestrowym wieczorze, który spędzimy w domu, w towarzystwie przyjaciół. Zresztą, taki zestaw można wykorzystać na prywatce z jakiejś innej okazji. Kiedyś takie domowe imprezy nazywano prywatkami, dzisiaj mówi się raczej domówka, ale do tego określenia jakoś nie mogę się przyzwyczaić. A Wy jak mówicie - prywatka, domówka czy może jeszcze inaczej? Wiem, wiem - zwał jak ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Pyza

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaPyzaSmacznaPyza

Lubię gotować, ale nie sterczeć godzinami przy garach. Moja kuchnia to dania domowe, smaczne i apetyczne. Poza gotowaniem interesuję się wszystkim co dotyczy grzybów.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

impreza, przekąska, pasty, kanapki, pasta, babeczki, sylwester, chleb, kurczak, tortilla, przekąski, kanapka, tortilla z kurczakiem, przekąska na imprezę, przekąski na impreze, przekąski na sylwestra

Inne przepisy z Smaczna Pyza

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.