Najłatwiejsze ciasto truskawkowe

Najłatwiejsze ciasto truskawkowe

Najłatwiejsze ciasto truskawkowe

Najłatwiejsze ciasto truskawkowe. Uwielbiam ciasta z owocami, podobnie jak cała moja rodzina. Dziś zapraszam Was na najłatwiejsze ciasto z truskawkami. Do jego przygotowania wystarczy Wam łyżka i dwie miski. Proste składniki, łatwość przygotowania (mi bardzo często pomagają dzieci) i do piekarnika. W moim nowym piekarniku parowym Electrolux  ciasta wychodzą jeszcze lepsze. Dzisiejsze było pieczone w tradycyjnej opcji grzanie góra-dół, bez termoobiegu. Ostatnio jednak coraz częściej korzysta z funkcji StreamBa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.