Deser z bananem i jogurtem skyr

Deser z bananem i jogurtem skyr

Deser z bananem i jogurtem skyr

Przepis na : deser

Deser z bananem i jogurtem skyr to pyszna przekąska stworzona z potrzeby zutylizowania kilku rzeczy w lodówce/szafce, na których ewidentnie kończyła się data ważności. Nawet nie do końca zaplanowałam co tam w środku będzie. Po prostu wyjęłam składniki, które chciałam zużyć i poukładałam je warstwami w szklankach. Deser wyszedł przepyszny i za sprawą jogurtu skyr i banana, mocno sycący. Dodałam do niego również czekoladę, co nie było najlepszym pomysłem. Albo było, tylko należało ją połączyć z czymś, żeby pozost... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Relaxtime

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.