Ciasto z truskawkami na maślance

Ciasto z truskawkami na maślance

Ciasto z truskawkami na maślance

Przepis na : deser

Ciasto z truskawkami na maślance to moja kontynuacja sezonu na truskawki. Co prawda w miejscu w którym obecnie żyję są one strasznie drogie. No ale nie wyobrażam sobie żeby z nie korzystać z ich dobrodziejstw. Ciasto z truskawkami na maślance i z kruszonką to była dla mnie nowość. W sensie użycie w tym przypadku maślanki. Bardzo byłam ciekawa jak będzie smakować ciasto. Sama maślanka nie była w ogóle wyczuwalna. Natomiast ciasto wyszło jak jakieś połączenie ciasta ucieranego z ciastem drożdżowym. Dobry klasyc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Relaxtime

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.