Sałatka jarzynowa dla niemowlaka

Sałatka jarzynowa dla niemowlaka

Sałatka jarzynowa dla niemowlaka

Nie od dzisiaj wiadomo że maluszek który spożywa posiłki wraz z rodzicami przy wspólnym stole i widzi na własne oczy jak ktoś inny zajada kolejne smakowite kęsy, chętniej sięga po jedzenie i próbuje. Taki jest mechanizm każdego człowieka, nawet dorosłego. Przecież kiedy widzimy że ktoś je coś pysznego, nierzadko sami mamy ochotę spróbować, aż ślinka cieknie. Małe dzieci często postępują poprzez naśladownictwo. Najlepiej i najłatwiej dla nas, kiedy maluszek je to samo (oczywiście pozbawione soli, cukru i zaka... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.