Naleśniki z pastą jajeczną

Naleśniki z pastą jajeczną

Naleśniki z pastą jajeczną

Naleśniki i pasta jajeczna to coś co lubimy w większości. Przyznam że córka od początku etapu rozszerzania diety polubiła się z jajka w praktycznie każdej postaci. Aż ciężko mi sobie wyobrazić co czują i co gotują mamy, których maluszki gardzą jajkami lub mają na nie alergię. Z doświadczenia zauważyłam że jedno bądź drugie jest dość często spotykanym zjawiskiem. U nas jajka jemy prawie co dziennie, a na pewno co drugi dzień. Placuszki, naleśniki, gofry, dodatek do panierki, jajko na twardo, pasta jajeczna, jaj... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.