Sałatka z truskawkami

Sałatka z truskawkami

Sałatka z truskawkami

Ostatnio bardzo smakują mi kolorowe sałatki... Czy to znak, że tęsknie za wiosną ? Też tak macie?   Składniki : ok. 10 sztuk truskawek tj. 200 g pół słoiczka pomidorów suszonych w oleju 3/4 opakowania sera typu włoskiego- Capri kolorowy mix sałat (140 g)-gotowy do spożycia olej Przygotowanie: Ser pokroić, truskawki umyć i też pokroić Pomidory lekko osączyć z oleju i pokroić Do miski z mix sałat wsypać ser, dodać pomidory i truskawki- polać olejem, wymieszać Kto chce lekko oprószy solą, ale niekoniecznie. &... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.