Sałatka z truskawkami i zielonymi ogórkami

Sałatka z truskawkami i zielonymi ogórkami

Sałatka z truskawkami i zielonymi ogórkami

  Składniki : ok.10 umytych truskawek 2 zielone ogórki polne połowa opakowania mix sałat kilka suszonych pomidorów w oleju Przygotowanie : Truskawki pokroić w plastry, ogórki w półplasterki Pomidory rozdrobnić Do mix sałat dodać powyższe składniki Wymieszać i polać sosem z musztardy, cytryny oliwy czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, sałatki

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.