Sałatka z kiełkami rzodkiewki

Sałatka z kiełkami rzodkiewki

Sałatka z kiełkami rzodkiewki

  Składniki : pęczek rzodkiewek zielony ogórek kilka suszonych pomidorów w oleju kulka sera mozzarella kiełki rzodkiewek olej  Przygotowanie : Umyte rzodkiewki pokroić wpół krążki Obranego ogórka pokroić  w kostkę Ser rozdrobić, ja pokroiłam w cienkie paski Pomidory również rozdrobnić Składniki wymieszać, dodać kiełki, polać olejem w którym znajdowały się suszone pomidory- ponownie wymieszać, jeśli trzeba odrobinę posolić, ewentualnie posypać pieprzem.       Jeśli mamy natkę pietru... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.