Nagietkowy smalec gęsi dla zdrowia

Nagietkowy smalec gęsi dla zdrowia

Nagietkowy smalec gęsi dla zdrowia

 Maść wg Stefanii Korżawskej pomaga w stanach zapalnych żył oraz wzmacnia je.  Przepis znalazłam w "Czterech krokach do zdrowia" Warto poczytać więcej właśnie w tej książce. Polecam.                             Maścią delikatnie smarujemy nogi zawsze od dołu do góry. Składniki : 1/2 litra smalcu gęsiego kwiaty nagietka- 2 garście świeżych lub garść suszonych Przygotowanie: Kwiaty nagietka wsypać do słoja, dodać smalec, zagotować ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.