Kluski z jagodami

Kluski z jagodami

Kluski z jagodami

 Dla mnie najlepsza, najszybsza propozycja na letni obiad. Składniki: jagody makaron- ugotowany ewentualnie śmietana i cukier Przygotowanie: Umyte jagody częściowo rozgnieść, dodać kto lubi śmietanę i cukier Ugotowany makaron polać sosem jagodowym wymieszać. Jagody nie są tanie, ale wg mnie warto w sezonie kupić choć litr czy dwa i zjeść trochę świeżych, pasteryzowane w cukrze też są pyszne. W zimie pachnieć nam będą lasem i latem... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.