Złoty kurczak

Złoty kurczak

Złoty kurczak

Bardzo smaczna i prosta do zrobienia marynata do kurczaka. Można w niej marynować dowolne porcje drobiu. Miałam akurat udźce z kurczaka, więc takich użyłam do pieczenia. Dobrze, by mięso poleżakowało dłuższy czas w marynacie, zdąży wychwycić smaki i aromaty przypraw. Nie są to przyprawy wyszukane, ale w prostocie tkwi smak. W trakcie pieczenia wylałam pozostałą [...] Artykuł Złoty kurczak pochodzi z serwisu Pieprzyć z fantazją . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Pieprzyć z Fantazją

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

pieprzyczfantazjapieprzyczfantazja

Uwielbiam "stać przy garach". Uwielbiam jeść, testować nowe smaki. Na co dzień pracuję jako księgowa a po pracy kuchnia jest wyłącznie moja :D
Zapraszam do poczytania z moimi zmaganiami z garami:D Smaki dzieciństwa, próby odtworzenia kuchni włoskiej, azjatyckiej.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, mięso

Inne przepisy z Pieprzyć z Fantazją

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.