Włoska sałatka z szynką Prosciutto i figami

Włoska sałatka z szynką Prosciutto i figami

Włoska sałatka z szynką Prosciutto i figami

Przepis na : kolacja

Tym razem propozycja na sałatkę w włoskim stylu. Przygotowując ją myślałam o słonecznych Włochach, ale nie da się zaprzeczyć, że figi kojarzą się już z początkiem jesieni (w każdym razie ja mam takie skojarzenia, bo właśnie w tym czasie jest ich w sklepach dużo... no i w promocji ;-) ). Sałatka jest lekka, a smaki świetnie się łączą. Składniki na 1 porcję. SKŁADNIKI 2 garście miksu sałat 1/2 małej cebuli 1 figa 4 pomidorki koktajlowe 1/4 czerwonej papryki 2 plastry szynki Prosciutto 1/2 łyżeczki startego sera Gran... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.