Pilaf z bulguru, pomidorów i bakłażana

Pilaf z bulguru, pomidorów i bakłażana

Pilaf z bulguru, pomidorów i bakłażana

Można go przeznaczyć jako dodatek do mięs, można zajadać jako samodzielne danie. Pilaf jest przepyszny i zasmakuje niejednemu. Pilaf robi się łatwo i potem znika jeszcze szybciej, jesteście zainteresowani ugotowaniem pilafu? Moje zdanie jest takie że pokochacie go tak jak ja. Polecam gorąco i zapraszam do stołu. Pilaf z bulguru, przepis na danie. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.