Omlet białkowy ze skyrem

Omlet białkowy ze skyrem

Omlet białkowy ze skyrem

Dobrych omletów na talerzu nigdy dość, jedne są puszyste i delikatne, inne bardziej zbite a jeszcze inne leciutkie jak piórko i nie potrzebują dużo składników. Wtedy wystarczą jaja i odrobina mleka i pyszny omlet gotowy. Tym razem proponuję omlet białkowy czyli idealny na różnych dietach a także dla osób ćwiczących. Mieszamy składniki i na patelnię, za kilka chwil pyszny omlet będzie na talerzu. Omlet białkowy ze skyrem - przepis CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.