Makaron z pieczarkami w sosie śmietankowo - porowym

Makaron z pieczarkami w sosie śmietankowo - porowym

Makaron z pieczarkami w sosie śmietankowo - porowym

Lubię takie dania gdzie szybko coś można wyczarować aby potem na talerzu delektować się pysznościami. Tutaj pyszne, jędrne pieczarki zanurzają się w sosie śmietankowo - porowym. I to jest to co smakuje wybornie ale i szybko się gotuje. Makaron do garnka z wodą a sos na patelnię i za 15 minut mamy danie gotowe. Zachęcona smakiem i aromatem dania pałaszowałam z przyjemnością. Makaron z pieczarkami w sosie śmietankowo - porowym - przepis CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.