Gruszki pieczone w masie migdałowej

Gruszki pieczone w masie migdałowej

Gruszki pieczone w masie migdałowej

Przepis na : deser

Jesienią taki deser to idealne zwieńczenie obiadu czy deser do kawy, herbaty czy czystka. Gruszki zawsze smakują wybornie a zanurzone w masie migdałowej smakują obłędnie. Deser robi się bardzo szybko i potem szybko znika, więc od razu uprzedzam. Gruszki dobrze by było aby były na pół twarde, nie za miękkie ale to tez jak lubicie. Masę migdałową robi się bardzo szybciutko i potem tylko czas oczekiwania gdy deser będzie w piekarniku. Można jeść ciepły jak i zimny, jak lubicie i wolicie. Gruszki pieczone w mas... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.