Borówkowy budyń jaglany

Borówkowy budyń jaglany

Borówkowy budyń jaglany

Przepis na : śniadanie

Pyszny, zdrowy deser dziś mam dla Was. Na zdjęciach wyszedł trochę siny a naprawdę był jagodowy, cóż magia zdjęć. Zapewniam że jest pyszny a że zdrowy to tylko wspomnę. Borówki są przepyszne a w połączeniu z jagłą smakują wybitnie. Spróbujcie a nie pożałujecie. Można go zajadać na śniadanie, na dobry początek dnia, zabrać w pojemniku do pracy czy szkoły, będzie znakomity, a także jako deser. Budyń z jagły z borówkami. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.