Azjatycka sałatka z bakłażanem na ostro - kwaśno

Azjatycka sałatka z bakłażanem na ostro - kwaśno

Azjatycka sałatka z bakłażanem na ostro - kwaśno

Dziś pyszna, zdrowa, szybka sałatka z bakłażanem. Bakłażan jest niewdzięcznym warzywem ze względu na swój kolor. Jak jest świeży kolor ma obłędny, po obróbce staje się bury i nieładny. Jednak dodatki do niego sprawiają że nawet ten szaro - bury bakłażan nabiera wyrazistości. Sałatka smakuje obłędnie, zachęcam do wypróbowania przepisu. Sałatka z bakłażanem. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.