Szybka sałatka z tuńczykiem i rukolą / Quick Tuna And Arugula Salad

Szybka sałatka z tuńczykiem i rukolą / Quick Tuna And Arugula Salad

Szybka sałatka z tuńczykiem i rukolą / Quick Tuna And Arugula Salad

Szybka sałatka z tuńczykiem i rukolą  Dziś zapraszam na szybką sałatkę z tuńczykiem i rukolą - jest idealna na kolację czy przekąskę, ale świetnie sprawdzi się też na imprezie . Prosta sałatka z tuńczykiem i jajkiem jest błyskawiczna w przygotowaniu. Możecie dorzucić do niej swoje ulubione warzywa - dobrze sprawdzą się tu na przykład rzodkiewki lub seler naciowy,  ale wykorzystajcie to, co najbardziej lubicie. Do mojej szybkiej sałatki z tuńczykiem i rukolą przygotowałam sos majonezowo-jogurtowy z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Autor

Lekcje w kuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, tuńczyk, rukola, sałatka z tuńczykiem, sosy, sałatka z rukolą, fit, ogórki, sałatka imprezowa, sos czosnkowy, przekąski, kolacja, seler naciowy, seler, niskokaloryczne, sałatki, przekąski na impreze, sałatka z selerem

Inne przepisy z Lekcje w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.