Tartaletki z borówką i gruszką

Tartaletki z borówką i gruszką

Tartaletki z borówką i gruszką to idealna propozycja na imprezową przekąskę, ale możemy je też podać jako dodatek do mięs.  Tartaletki można też przez chwilę podgrzać w piekarniku i podać je na ciepło, wtedy ser delikatnie się rozpuści. Te wytrawne tartaletki są bardzo proste do przygotowania i robi się je szybko,  a jak widzisz efekt na stole jest wspaniały. I zapewniam, że bardzo szybko znikają z talerzy. Tartaletki z borówką i gruszką Tartaletki z borówką i gr...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.