Chlebek bananowy z orzechami

13
 • Chlebek bananowy z orzechami
 • Chlebek bananowy z orzechami

  O tym chlebku bananowym słyszałam już dawno i parę razy widziałam, jak piekła go Edyta z bloga  Madame Edith . Niestety jakoś nie było mi z nim po drodze, bo a to nie miałam dojrzałych bananów, a to miałam jakieś inne ciastowe plany. Tym razem jednak nie było wymówki, banany były już baaaaardzo dojrzałe, a Edyta akurat wrzuciła u siebie świeżutkie bananowe chlebki, które właśnie upiekła. Zobaczcie, że zrobienie tego ciasta to dokładnie kilka chwil, wystarczy tylko wymieszać kilka składników i do pieka... Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity


  Tematycznie do tego przepisu

  • Ciasta na Święta Bożego Narodzenia
   Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

   Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

  • Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!
   Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

   Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

  • Dieta Pegan - na czym polega?
   Dieta Pegan - na czym polega?

   Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

  • Dieta na pamięć i koncentrację
   Dieta na pamięć i koncentrację

   Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

  Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

  Dodaj komentarz