UNIWERSALNE CIASTO na tartę podpłomyk i pizzę

UNIWERSALNE CIASTO na tartę podpłomyk i pizzę

Przepis na uniwersalne ciasto na tartę podpłomyki i pizzę, który prezentuję poniżej rozwiązuje większość problemów związanych z przygotowaniem szybkich posiłków tego typu. Na pewno nie jest to ciasto tak wspaniale wyrośnięte, jak na pizzę neapolitańska. Brzegi przygotowanych na moim cieście Zobacz cały wpis Artykuł UNIWERSALNE CIASTO na tartę podpłomyk i pizzę pochodzi z serwisu KUCHNIA TOMKA .

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Tomka

Warto przeczytać

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Autor

Kuchnia TomkaKuchnia Tomka

Kuchnia Tomka to miejsce, w którym znajdziesz zbiór moich przepisów na różnorakie dania. Są tutaj przepisy na dania mięsne, wegetariańskie, na omlety, pyszne makarony, zapiekanki, ciekawe kanapki, smakowite ryby, pierogi, grzyby, kolorowe sałatki, mnóstwo pysznych zup oraz oczywiście coś słodkiego.
Wszystkie dania, na które podaję Wam tutaj przepisy przygotowałem osobiście, a zajadała się nimi cała rodzina. Dzięki temu masz pewność, że korzystając z moich, a zamieszczonych tutaj przepisów przygotujesz dania sprawdzone i po prostu smaczne. Tu nie ma lipy, wszystko masz na załączonych zdjęciach. To dowód na to, że moje przepisy są prawdziwe.
Zapraszam Was całymi rodzinami do stołu. Jedzcie, pijcie, a jak trzeba i śpiewajcie. Biesiadujcie i radujcie się dobrym jedzeniem, cieszcie się dobrym smakiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasto na pizze

Inne przepisy z Kuchnia Tomka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.