Hot dog z makrelą po holendersku

Hot dog z makrelą po holendersku

Hot dog z makrelą po holendersku

Filety z makreli wędzonej obrane ze skóry i umieszczone w podłużnej bułce, a następnie posmarowane majonezem. HOT DOG Z MAKRELĄ SKŁADNIKI 1 duża makrela wędzona; 2 bułki do hot dogów; majonez; kapary; sałatka szwedzka; jalapeno lub chilli; sałata lodowa; szczypiorek; pieprz; przepis na hot dog z makrelą po holendersku Artykuł Hot dog z makrelą po holendersku pochodzi z serwisu Kuchnia Tomka . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Tomka

Autor

Kuchnia TomkaKuchnia Tomka

Kuchnia Tomka to miejsce, w którym znajdziesz zbiór moich przepisów na różnorakie dania. Są tutaj przepisy na dania mięsne, wegetariańskie, na omlety, pyszne makarony, zapiekanki, ciekawe kanapki, smakowite ryby, pierogi, grzyby, kolorowe sałatki, mnóstwo pysznych zup oraz oczywiście coś słodkiego.
Wszystkie dania, na które podaję Wam tutaj przepisy przygotowałem osobiście, a zajadała się nimi cała rodzina. Dzięki temu masz pewność, że korzystając z moich, a zamieszczonych tutaj przepisów przygotujesz dania sprawdzone i po prostu smaczne. Tu nie ma lipy, wszystko masz na załączonych zdjęciach. To dowód na to, że moje przepisy są prawdziwe.
Zapraszam Was całymi rodzinami do stołu. Jedzcie, pijcie, a jak trzeba i śpiewajcie. Biesiadujcie i radujcie się dobrym jedzeniem, cieszcie się dobrym smakiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makrela wędzona, bułki, sałatki, sałatka

Inne przepisy z Kuchnia Tomka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.