Galaretka śmietankowa z kafirem i trawą cytrynową

Galaretka śmietankowa z kafirem i trawą cytrynową

Galaretka śmietankowa z kafirem i trawą cytrynową

Kultowe galaretki drobiowe to klasyk kuchni polskiej, ale też prosta i łatwa przekąska. Wspomniane tymbaliki to wspaniała inspiracja do tworzenia własnych kompozycji galaretkowych cudów.  Prostota przygotowania tej przekąski z pewnością zachęci Was do wypróbowania mojej inspiracji :]. Użyjemy do zagęszczenia agaru a smak zapewnią: suszone liście kafiru i świeża trawa cytrynowa.  Ta galaretka pomiesza Wam kubki smakowe bo nie będziecie wiedzieć czy to słodkie czy też słone :] Zaczynajmy! Czas przy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia PROzdrowotna

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

Tobiasz GacekTobiasz Gacek

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

galaretka, szczaw, proste ciasto, przekąski, przekąska, deser, desery, sałatka, sałatki, koktajle, ciasto, curry, proste i szybkie ciasto, ciastka kremówki, szybkie ciasto, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, przystawki, impreza, szybka sałatka, szybkie sałatki, ciasto cytrynowe, łatwe ciasto, szybkie przekąski, ciasto z galaretka, sałatka imprezowa, deser z galaretka, sałatka curry, smaczna sałatka

Inne przepisy z Kuchnia PROzdrowotna

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.