surówka z pomidorów

surówka z pomidorów

surówka z pomidorów

Sezon pomidorowy już niedługo. Co prawda u nas na razie pomidory rosną na balkonie i czekają na swoją kolej wsadzenia na działce. Ale jednak można już odnaleźć w sklepach pomidory, które swoim smakiem przypominają już te prawdziwe. Ja uwielbiam pomidory i czasami lubię je zjeść w dziewiczej można by powiedzieć formie - po prostu surówka z pomidora i cebuli z odrobiną soli. Bez śmietany, jogurtu czy innego wypełniacza. Ot pomidor i cebula połączenie znakomite.  Składniki: garść pomidorów koktajlowych&nbs... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi AB

Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.