Sos z pieczonych pomidorów i twarogu

Sos z pieczonych pomidorów i twarogu

Sos z pieczonych pomidorów i twarogu

Przepis na : kolacja

Sos z pieczonych pomidorów i twarogu idealny do makaronu. Dzisiaj chciałam podzielić się wami prostym i pysznym pomysłem na obiad. Ten sos przygotowywała wczoraj moja nastolatka. Ostatnio staramy się włączyć nasze nastolatki w rodzinne gotowanie i pomysł jest taki, że super będzie jeśli choć raz w tygodniu przygotują sami posiłek dla rodziny. Najłatwiej chyba nam w weekend i muszę przyznać, że nawet sprawdza się ta opcja! Wczorajszym pomysłem jaki zaproponowałam nastolatkom, by nauczyli się przygotowywać jest ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dorota Smakuje

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.